Nėra Lietuvoje krizės, nors tu ką

Rimtai. Arba niekam nereik pinigų, arba niekas nežino kaip juos panaudoti, arba tiesiog tingi. Be abejo, mano skaitytojų kiekis nėra kažkoks super didelis, bet vistiek, tyloka, tyloka…

O gal čia statistiką visi bijot savo atskleisti?

Kaip ten bebūtų, nemokamą reklamą gauna KTU žygeivių klubas “Ąžuolas”. Dabar tokį piarą užsuksim, kad žiū po pusmečio visi tautiečiai su kerzais po pelkes veržte veršis braidyt :)

3 Responses to “Nėra Lietuvoje krizės, nors tu ką”

Komentarų RSS

Ale žiūrėk Tu man kas gavo – „Ąžuolas“ :)) Čia tai jėga :)

O šiaip gal tavo blogą skaito daugiau tokie žmonės kurie galvoja, kad ech… Jei norėčiau bent kartą laimėti turėčiau daug konkursų sudalyvauti, kad pagaliau pasisektų ir dėl to būtų daug laiko sunaudota, o konkurso prizas gali nebūti tiek laiko vertas, o laikas yra pinigai :))
P.S. O kiek tavo blog’ą skaito žmonių?

Galbūt tu teisus dėl to dalyvavimo, bet nu kamon – kas nelošia tas nelaimi. Sakyčiau papultų link tų kur tingi ;) O galbūt galvojo, kad bulšitinu :)

Pagal įv. statistikas spėju, kad apytiksliai 100-110 subskraiberių, iš jų apie 50 bent atsiverčia įrašą pirmą jo dieną, tai spėju koks 20 gal perskaito :) Čia taip optimistiškai.

Mano asmenine nuomone, sis blogas yra labai idomus. Visada su malonumu pasiskaitau. Noretusi, aisku, kad dazniau tu irasu atsirastu, bet kadangi pats nesugebu reguliariai rasyt, tai puikiai suprantu ir tamstos vanguma :)